Marseille – Nice 2:0 (kon.) | Auxerre – Monaco 0:3 (kon.) | Paríž – Brest 3:1 (kon.)
Olympique Marseille
2:0 (1:0)
OGC Nice
cz Sobota 14.09.2024, 17:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Ligue 1 McDonald’s • 4. kolo
    53. Luis HENRIQUE - 2:0

53
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Staré otřepané nedáš – dostaneš platí i v tomto případě. Krátce poté, co hosté nevyužili svou velkou příležitost si LUIS HENRIQUE narazil míč s Harítem a poté placírkou zamířil do vzdálenějšího horního rohu brány. Velmi dobře trefené, Marcin Bułka neměl šanci zasáhnout.
    40. Neal MAUPAY - 1:0

40
    Domácím se daří pět minut před koncem první půle otevřít gólový účet. Tečovaný míč se snesl do vzduchu, na což nejrychleji reagoval NEAL MAUPAY, kterého nechali hostující obránci hlavičkovat na hranici malého vápna a domácí fotbalista zamířil k bližší tyči. Marcin Bułka toho moc dělat nemohl.