Kynžvart – Slavia 20:21 (kon.) | DHC Plzeň – Dunajská Streda 17:35 (kon.) | Michalovce – Poruba 29:20 (kon.)
Olomouc – Písek 30:33 (kon.)
Házená Kynžvart
20:21 (12:10)
DHC Slavia Praha
cz Sobota 14.09.2024, 16:15 • Cheb • MOL liga žien • 2. kolo

Házená Kynžvart – DHC Slavia Praha 20:21 (12:10)
    Nejvíce branek: Bezrukovová 7/2, Michalcová 3, Božovićová 3 – Franková 6, Doležalová 5, Holečková 4/1. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/1. Vyloučení: 2:4. (18:20:36)

Slavia veze cenné body z Chebu. Kynžvart opět prohrál o gól. Dnes nevyužil toho, že mu výrazně lépe vyšel závěr prvního a začátek druhého poločasu, kdy se dostal do vedení 14:10, ale Slavia dokázala zápas otočit. Sešívané nemusí mrzet, že se obrovsky trápily při sedmičkách.

Konec zápasu. (20:21)

60
    Slavia dobře podržela míč a ještě si vytvořila šanci z šesti metrů. (20:21)
    60
    Bezrukovová se vyšplhala pro trefu z levé spojky na zadní tyč. Do konce zbývá patnáct sekund. Slavia si bere timeout. (20:21)

60
    32 sekund před koncem přišla Slavia o balón. (19:21)
    59
    Schreibmeierová do protipohybu brankářky přibližuje Slavii k výhře. (18:21)

58
    Ztráta Kynžvartu se Slavii náramně hodí. (18:20)

58
    Oddechový čas pro tým Házená Kynžvart. (18:20)

58
    Domácí celek se neprosadil ze střední spojky, ale ještě zůstane na míči. (18:20)

57
    Slavia je zase agresivní v obraně a sudí zvedli ruku, vzápětí si počkala na střelu Malá. (18:20)

56
    Kynžvart přerušil útok soupeřek. Při pasivitě pak šance z pravého křídla končí na tyči. (18:20)

55
    Holečková dostala míč do pravého křídla, ale šance z úhlu se neujala. (18:20)

54
    Königová dostala zadovku do levého křídla, její lob zamířil vedle protější tyče. (18:20)

54
    Srpová zasáhla proti pravé spojce na bližší tyč. (18:20)
    53
    Karaarslanová vypálila na pravou stranu, tohle je teprve šestý gól domácích ve druhé půli. (18:20)

53
    Sedmička po faulu na střední spojku Kynžvartu, k tomu dvojka pro Frankovou. (17:20)

53
    Míšová naskočila na pravém křídle a minula delší tyč. (17:20)

53
    Holečková ubránila dohrávku na pivota a Slavia půjde do postupného útoku. (17:20)