Augsburg – St. Pauli 3:1 (kon.) | Mainz – Brémy 1:2 (kon.)
1:2 (1:1)
Werder Brémy
cz Nedeľa 15.09.2024, 17:30 • Mewa Arena, Mohuč • Nemecká Bundesliga • 3. kolo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 12:9. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:7. (19:30:00)

Nechybělo moc a po třech zápasech měly oba celky na kontě tři remízy, nakonec je vše jinak. Domácí tým hrál od 60. minuty přesilovku, přesto to byl on, kdo inkasoval a komu se pak až do závěrečného hvizdu navzdory velké snaze dát gól nepodařilo. Brémy si tak připisují velice cenné vítězství, zatímco Mohuž si na první tři body v sezóně bude muset počkat.

90+7

90+5
    Domácí sice měli velký tlak, leč obrana Werderu pracuje velmi dobře.

90+4
    Někteří domácí fans se už možná radovali, leč předčasně. Prudkou ránu Sieba na bližší tyč dokázal Michael Zetterer vyrazit včasným pádem na zem.

90+2
    Michael Zetterer se pořádně natáhl a letící balón ukryl do rukou, čímž uklidnil situaci u své brány.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě šest minut.

90+1
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Marco Grüll, přichází Keke Topp.

90
    ze hřiště odchází Senne Lynen, přichází Skelly Alvero.

90
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Aymen Barkok.

90
    Ani tahle možnost gólem nekončí, Maxim Leitsch poslal míč hlavou příliš nad břevno.

89
    Hosté vystihli špatnou rozehrávku soupeře a drží míč na útočné polovině, daleko od své brány.

87
    Armindo Sieb si vyskočil na centr a hlavou mířil ze svého pohledu k pravé tyči, kterou o kousek minul. Nechybělo moc a bylo podruhé vyrovnáno.

86
    Po pauze se může pokračovat, Michael Zetterer rozehrává od své brány. Jsem zvědavý, kolik minut bude hlavní arbitr nastavovat.

84
    Hosté natahují čas, jeden z hráčů leží v pokutovém území a na nohy se mu nechce.

83
    Hodně ukvapené zakončení v podání Paula Nebela, jenž netrefil míč pravačkou vůbec dobře a adresoval jej vedle bližší tyče.

83
    Další roh pro Mohuč, tentokrát z druhé strany.

82
    I Čä-song se málem v malém vápně dostal k hlavičce, v tom mu zabránil jeden z obránců, jenž odhlavičkoval míč do zámezí.

79
    ze hřiště odchází Phillipp Mwene, přichází Karim Onisiwo.

79
    ze hřiště odchází Kajšú Sano, přichází Silvan Widmer.

79
    ze hřiště odchází Anthony Caci, přichází Paul Nebel.

78
    Domácí se hrnou za vyrovnáním, rozehrávat budou roh, ale ještě předtím je tu střídání.

75
    Anthony Caci netrefil levačkou balón vůbec dobře a adresoval jej mimo bránu.

74
    Oba týmy se hlásily o balón a ten domácí měl nejspíš kopat rohový kop, leč neděje se tak.

73
    Marco Grüll se nebojácně vrhl proti přečíslení, o míč sice přišel, ale nějaký čas ušetřil.

72
    Špatná kombinace hostů znamená ztrátu balónu, domácí budou vhazovat.
    69. Derrick KÖHN - 1:2

69
    Werder právě vstřelil branku!
    Vše začalo ztrátou míče domácího mužstva u velkého vápna, hosté vyrazili do brejku, z něhož se vyklubalo přečíslení tři na dva, DERRICK KÖHN si zpracoval přihrávku a tváří v tvář gólmanovi pálil k bližší tyči, kde bylo volné místo. Robin Zentner se soupeři snažil zmenšit střelecký prostor rychlým vyběhnutím, střelu však nezneškodnil.

67
    ze hřiště odchází Felix Agu, přichází Derrick Köhn.

67
    ze hřiště odchází Marvin Ducksch, přichází Julián Malatini.

66
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Phillipp Mwene). Kartu vidí za faul na Weisera.

65
    ze hřiště odchází Hong Hjun-sok, přichází Armindo Sieb.

65
    Werder mohl ve vlastním oslabení jít zpátky do vedení, Marvin Ducksch si zpracoval přihrávku a střílel z úhlu na vzdálenější tyč, kterou těsně minul. Dobrá možnost.

64
    Mohuč oblehla bránu Werderu, ale do větší příležitosti se nedostala.

63
    Nadiem Amiri bránu netrefil, byla tam ale teč, takže následuje roh.

63
    Hosté budou hrát tedy oslabení, navíc budou čelit přímému kopu.

61
    Arbitr se ještě radí s VAR, zda jeho verdikt je správný, dle mého názoru je.

60
    Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Michael Zetterer). Brankář hostů dostává trest zřejmě za poznámky.

60
    Červená karta pro tým Werder Brémy (Marco Friedl).

60
    Jonathan Burkardt mohl jít sám na gólmana, byl však faulován a tohle se neobejde bez karetního trestu červené barvy.

58
    Anthony Caci mohl poslat svůj tým do vedení, když hlavou adresoval balón pod horní tyč, avšak Michael Zetterer se stačil natáhnout a pravou rukou vyškrábl míč do bezpečí.

57
    Mohuč však dlouho v útoku nepobyla, neboť vzápětí se provinila ofsajdem.

56
    Jens Stage se hodně diví verdiktu hlavního arbitra, dle jehož mínění hosté faulovali a domácí rozehrají kousek za středovou lajnou.

54
    Mitchell Weiser málem ohrozil domácího gólmana, chybělo mu pár centimetrů, aby letící míč hlavou tečoval.

53
    Michael Zetterer pravou rukou vyboxoval letící míč do bezpečí.

52
    Domácí vtrhli do druhého dějství jako velká voda a obrana Brém má co dělat, aby držela stav nerozhodný, zatím se jí to daří.

49
    Mohuči se málem povedl obrat, hosté napřed zvládli skrumáž u své brány, v další velké šanci se zjevil Hong Hjun-sok, jemuž se zblízka nepovedlo překonat brankáře Werderu.

47
    Dominik Kohr zasáhl do obličeje Ducksche, kartu nevidí.

46

Máme za sebou polovinu tohoto utkání, které je zatím nerozhodné. Hosté se brzy díky proměněné penaltě ujali vedení, avšak udržet jej nedokázali, po chybě jejich gólmana se domácím povedlo vyrovnat.

45+4

45+3
    Hosté v závěru ještě tlačí, ale domácí tým velmi dobře brání.

45+1
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Dominik Kohr). Kartu inkasuje za svůj skluz.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

45
    Pískán útočný faul Werderu, po kterém se musí jeho hráči stáhnout.

45
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Anthony Caci).

44
    Další až příliš přetažený vzdušný pas hostů, kteří celkem lacino přichází o balón i o potenciální příležitost.

41
    Marvin Ducksch se snažil skluzem zasáhnout balón, jenž proletěl kolem levé tyče domácí brány, to se mu ale nepovedlo.

39
    Jens Stage vedl míče po pravé straně, až k zakončení se nedostal, ale bude to rohový kop.

36
    Robin Zentner byl připraven a letící míč snadno sebral do rukou, čímž uklidnil hru.

35
    Mitchell Weiser se položil do centru z levé strany, míč ovšem adresoval mimo bránu.

32
    Marvin Ducksch napřed o kousek nedosáhl hlavou na letící míč, k tomu se dostal Senne Lynen, avšak střílel nepřesně mimo tři tyče.

31
    Málem šly Brémy zpátky do vedení, tvrdá rána z dobré pozice byla ovšem zlokována domácí obranou mimo hrací plochu.
    27. I ČÄ-SONG - 1:1

27
    Mohuč právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno a velkou měrou se o to zasloužil brankář hostů. Ten totiž nedokázal udržet centrovaný míč v rukavicích, čehož využil I ČÄ-SONG, jenž rychle uklidil balón levačkou do prázdné brány před sebou.

25
    Romano Schmid si zahrál s obránci kličkovanou a dostal se ke střele z pravé strany, skluzem zabránil nebezpečí jeden z protivníků. Bude to roh.

23
    Také Mohuč se dožadovala penalty poté, co její hráč skončil v šestnáctce Brém na trávníku, není jí však vyhověno a popravdě, o faul se opravdu nejednalo.

22
    I Čä-song si nabíhal na přihrávku na středu velkého vápna, kde byl zcela sám, ke smůle domácího mančaftu se jí nedočkal.

21
    Další útočnou snahu domácích zastavuje zdvižený praporek pomezního arbitra.

20
    Mohuč rozehrála roh, míč však putuje na její polovinu.

19
    Domácí se dožadovali faulu ve středovém kruhu, hlavní arbitr stál poblíž a nechal ve hře pokračovat.

17
    I Čä-song se málem dostal ve velkém vápně ke střele, hosté ale stihli balón odkopnout do bezpečí.

15
    Další hráč Brém zůstává na trávníku, jmenovitě Romano Schmid. V tomto případě však střídání nebude nutné.

13
    ze hřiště odchází Justin Njinmah, přichází Marco Grüll. Po smolném zranění musí hosté střídat hned takto na začátku duelu.

12
    Pěkný střelecký pokus vyslal na hostující bránu jeden z hráčů Mohuče, míč proletěl jen kousek nad břevnem. Tohle by byl výstavní gól.

10
    Domácí mohou zkusit vyrovnat standardkou, kterou rozehrají na útočné polovině.
    8. Marvin DUCKSCH - 0:1

8
    MARVIN DUCKSCH zamířil na pravou stranu a do horní části brány a ač si brankář Mohuče na balón sáhl, vyrazit jej nedokázal.

7
    Hosté budou mít přesto velkou příležitost otevřít skóre, neboť budou zahrávat penaltu.

5
    Velké příležitosti promarnil Werder, v největší se ocitl Mitchell Weiser, který měl před sebou odkrytou bránu, trestuhodně ale trefil bránícího protihráče.

2
    I Čä-song se dostal do první příležitosti, jeho střela byla zblokována a je tu první roh.

1

Vzájemné zápasy

Z posledních pěti soubojů na hřišti Mohuče se dvakrát radovali z výhry hráči domácího mužstva, jednou skončil duel nerozhodně a dvakrát zvítězili hosté, mj. i v tom posledním střetnutí, kdy si z Mohuče odvezli všechny body po výhře 1:0. Gól padl už ve 2. minutě.

Werder v prvním klání hostoval v Augsburgu, kde se rychle ujal vedení, avšak protivník ještě v první půli dokázal skóre otočit. Těsně před vypršením hodiny hry hosté vyrovnali a když o chvíli později domácím sebral gól VAR, skončil mač nerozhodně. Druhý soupeř byl pro Brémy o poznání těžší, doma přivítaly Dortmund, se kterým se po vyrovnané bitvě rozešli smírně a bez gólů, k němuž nepomohlo ani to, že Borussia hrála od 73. minuty bez vyloučeného Schlotterbecka.

Mohuč

Domácí tým na úvod sezóny narazil na Union Berlín, proti kterému se ujal v 53. minutě vedení, ovšem soupeř za dvacet minut srovnal a stav se už poté neměnil. Ve druhém utkání zajížděla Mohuč na hřiště Stuttgartu, kde opravdu nebylo o góly a drama nouze. Domácí celek vedl už 2:0, hosté vyrovnali, avšak Stuttgart znovu odskočil v 88. minutě a zdálo se, že o vítězi je jasno, jenže ani to nebyl konce a Mohuč ve čtvrté minutě nastavení podruhé srovnali a odvezla si zasloužený bod.
    Střelecky se daří německému hráči Nadiemu Amirimu, jenž se prosadil v obou duelech.

Dobrý den všem fotbalovým fanouškům a nadšencům. Dvěma zápasy dnes bude zakončeno 3. kolo nejvyšší německé fotbalové soutěže. Jako druhý v pořadí přijde na řadu soubojů týmů, jimž se zatím daří zcela totožně, jsou to Mohuč a Werder Brémy. Favoritem je prvně jmenovaný mančaft.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.