Slovan Bratislava – Trnava | 1:1 (kon.) | | | Podbrezová – Košice | 0:1 (kon.) |
KFC Komárno – B. Bystrica | 2:1 (kon.) |
Petržalka – Prešov | 1:0 (kon.) | | | Žilina B – Malženice | 1:0 (kon.) |
Sigma Olomouc – Hradec Králové | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Ostrava | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 2:3 (kon.) |
Slavia – Jablonec | 3:0 (kon.) |
Arsenal – Chelsea | 1:0 (kon.) | | | Fulham – Tottenham | 2:0 (kon.) | | | Leicester – Manchester United | 0:3 (kon.) |
Leganés – Betis | 2:3 (kon.) | | | Sevilla – Bilbao | 0:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Sociedad | 2:2 (kon.) |
Osasuna – Getafe | 1:2 (kon.) | | | Atlético Madrid – Barcelona | 2:4 (kon.) |
Bochum – Frankfurt | 1:3 (kon.) | | | Heidenheim – Kiel | 3:1 (kon.) | | | Stuttgart – Leverkusen | 3:4 (kon.) |
Venezia – Neapol | 0:0 (kon.) | | | Bologna – Lazio | 5:0 (kon.) | | | AS Rím – Cagliari | 1:0 (kon.) |
Fiorentina – Juventus | 3:0 (kon.) | | | Bergamo – Inter | 0:2 (kon.) |
Liverpool – Newcastle | 1:2 (kon.) |
Lyon – Le Havre | 4:2 (kon.) | | | Montpellier – Saint-Étienne | 0:2 (Nedohr.) | | | Brest – Remeš | 0:0 (kon.) |
Štrasburg – Toulouse | 2:1 (kon.) | | | Paríž – Marseille | 3:1 (kon.) |
Žižkov – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Slavia B – Vyškov | 0:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Sparta B | 2:1 (kon.) |
Ostrava B – Chrudim | 1:0 (kon.) |
Puszcza – Gliwice | 2:1 (kon.) | | | Zagłębie – Korona | 1:1 (kon.) | | | Raków – Légia Varšava | 3:2 (kon.) |
Jagiellonia – Lech Poznań | 2:1 (kon.) |
koniec
SK Slavia Praha
3:0
(3:0)
FK Jablonec

Petr Frömel
Góly:
9. Ogbu, 18. Chorý (pen.), 34. Hanuš (vla.)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:10.
Rozhodca: D. Černý – J. Kubr, L. Machač
Diváci: 17 884
Karty: 65. D. Souček (JAB)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:10.
SK Slavia Praha:
Staněk – Holeš (C), Ogbu (82. Chaloupek), Zima – D. Douděra, Zafeiris (73. Dominik Pech), Moses, Zmrzlý (85. Teah) – Schranz (73. Botos), Chorý, Provod (82. Kušej).
Náhradníci: Markovič – T. Vlček, Konečný, Ouma, Michez, Toula.
Tréner: J. Trpišovský.
FK Jablonec: Hanuš – Martinec, Tekijaški (C), Cedidla – Čanturišvili, M. Beran (77. Fortelný), Nebyla, Polidar (46. D. Souček) – Alégué (85. Makanjuola), Jawo (66. Puškáč), Hollý (46. Suchan).
Náhradníci: Mihelak – Štěpánek, Kanakimana, Černák, Chramosta, Krulich.
Tréner: L. Kozel.
Náhradníci: Markovič – T. Vlček, Konečný, Ouma, Michez, Toula.
Tréner: J. Trpišovský.
FK Jablonec: Hanuš – Martinec, Tekijaški (C), Cedidla – Čanturišvili, M. Beran (77. Fortelný), Nebyla, Polidar (46. D. Souček) – Alégué (85. Makanjuola), Jawo (66. Puškáč), Hollý (46. Suchan).
Náhradníci: Mihelak – Štěpánek, Kanakimana, Černák, Chramosta, Krulich.
Tréner: L. Kozel.
Rozhodca: D. Černý – J. Kubr, L. Machač
Diváci: 17 884
Třetí gól Slavie a druhý hodně smolný pro Jablonec. Igoh Ogbu po rohovém kopu trefil břevno, od kterého se míč odrazil k Polidarovi, od hráče Jablonce k JANU HANUŠOVI a hostující brankář si balón smolně srazil do své svatyně.
TOMÁŠ CHORÝ pokutový kop bezpečně proměnil, když svou střelu poslal zhruba do středu brány a i trochu se štěstím překonal Hanuše, který sice uskočil stranou, ale nechybělo moc, aby míč vyrazil.
Tak tohle byl hodně laciný gól. Jan Hanuš rozehrál na krátko na Cedidlu, ten brankáři oplatil přihrávku a Hanuš poslal pas před sebe Hallému, avšak toho o míč obral IGOH OGBU, který se tak ocitl úplně sám před gólmanem a střelou po zemi adresoval balón do sítě.