Dunajská Streda – Podbrezová | 1:1 (kon.) | | | Žilina – Slovan Bratislava | 0:5 (kon.) |
Skalica – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Trenčín – KFC Komárno | 1:0 (kon.) |
Považská Bystrica – Prešov | 0:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Petržalka | 1:1 (kon.) | | | Humenné – Stará Ľubovňa | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Bohemians | 2:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Karviná | 1:2 (kon.) | | | Ostrava – Sparta Praha | 1:1 (kon.) |
Liberec – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Hradec Králové | 2:1 (kon.) |
Everton – Arsenal | 1:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Brighton | 2:1 (kon.) | | | West Ham – Bournemouth | 2:2 (kon.) |
Ipswich – Wolverhampton | 1:2 (kon.) | | | Aston Villa – Nottingham | 2:1 (kon.) |
Girona – Alavés | 0:1 (kon.) | | | Real Madrid – Valencia | 1:2 (kon.) | | | Mallorca – Vigo | 1:2 (kon.) |
Barcelona – Betis | 1:1 (kon.) |
Lipsko – Hoffenheim | 3:1 (kon.) | | | Heidenheim – Leverkusen | 0:1 (kon.) | | | Freiburg – Dortmund | 1:4 (kon.) |
Mainz – Kiel | 1:1 (kon.) | | | Bochum – Stuttgart | 0:4 (kon.) | | | Brémy – Frankfurt | 2:0 (kon.) |
Monza – Como | 1:3 (kon.) | | | Parma – Inter | 2:2 (kon.) | | | AC Miláno – Fiorentina | 2:2 (kon.) |
Paríž – Angers | 1:0 (kon.) | | | Brest – Monaco | 2:1 (kon.) | | | Lyon – Lille | 2:1 (kon.) |
Brno – Vyškov | 1:2 (kon.) | | | Opava – Táborsko | 2:1 (kon.) |
Radomiak – Zagłębie | 0:1 (kon.) | | | Śląsk – Motor | 1:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Korona | 2:0 (kon.) |
koniec
Aston Villa FC
2:1
(2:0)
Nottingham Forest

Petr Roháč
Góly:
13. Rogers (Tielemans), 15. Malen (Maatsen) – 57. J. Silva (N. Williams)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 5:9.
Rozhodca: Hooper – Holmes, Long
Diváci:
Karty: 51. Asensio (ASV), 86. E. Martínez (ASV) – 49. Morato (NOT), 73. J. Silva (NOT)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 5:9.
Aston Villa FC:
E. Martínez (C) – García (46. Konsa), Disasi, Mings, Maatsen – Amadou Onana (63. Kamara), Tielemans – Malen (63. Ramsey), Asensio (73. McGinn), Rogers – Watkins (63. Rashford).
Náhradníci: Olsen – Cash, Digne, Torres.
Tréner: Unai Emery
Nottingham Forest: Sels – N. Williams, Milenković, Murillo, Morato (74. Boly) – Yates (C), Anderson – Domínguez (74. Sosa), Gibbs-White, Elanga (46. J. Silva) – Hudson-Odoi.
Náhradníci: Miguel – Abbott, Danilo, da Silva Moreira, Sangaré, Toffolo.
Tréner: Nuno Espírito Santo
Náhradníci: Olsen – Cash, Digne, Torres.
Tréner: Unai Emery
Nottingham Forest: Sels – N. Williams, Milenković, Murillo, Morato (74. Boly) – Yates (C), Anderson – Domínguez (74. Sosa), Gibbs-White, Elanga (46. J. Silva) – Hudson-Odoi.
Náhradníci: Miguel – Abbott, Danilo, da Silva Moreira, Sangaré, Toffolo.
Tréner: Nuno Espírito Santo
Rozhodca: Hooper – Holmes, Long
Diváci:
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 5:9.
ze hřiště odchází Nicolás Domínguez, přichází Ramon Sosa,
ze hřiště odchází Morato, přichází Willy Boly.
ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází John McGinn.
44%:56%
ze hřiště odchází Amadou Onana, přichází Boubacar Kamara,
ze hřiště odchází Ollie Watkins, přichází Marcus Rashford,
ze hřiště odchází Donyell Malen, přichází Jacob Ramsey.
Hosté se dostávají do jednogólového manka! Nejdřív to vypadalo, že JOTA SILVA sebral balón svému spoluhráči. Hned potom ale ve vápně svou levou nohou mířil na zadní tyč. Tam se Emiliano Martínez nedokázal přemístit rychleji, než balón. – 2:1
ze hřiště odchází Andrés García, přichází Ezri Konsa.
Střídání v týmu Nottingham Forest:
ze hřiště odchází Anthony Elanga, přichází Jota Silva.
72%:28%
Během dvou minut vede Aston Villa o dva góly! Tentokrát po levé straně prošel skvěle do vápna Ian Maatsen, který tvrdým míčem našel nohu DONYELLA MALEN! Tomu stačilo jen nastavit nohu a poslal balón nekompromisně do sítě! – 2:0
Domácí rychle rozehráli a to jim přináší gól! Youri Tielemans skvělým míčem našel MORGANA ROGERSE, který si balón zpracoval a svou levou nohou procedil balón tvrdou ránou mezi nohami brankáře! – 1:0
Aston Villa FC: E. Martínez (C) – García, Disasi, Mings, Maatsen – Amadou Onana, Tielemans – Malen, Asensio, Rogers – Watkins.
Náhradníci: Olsen – Cash, Digne, Kamara, Konsa, McGinn, Ramsey, Rashford, Torres.
Trenér: Unai Emery
Nottingham Forest: Sels – N. Williams, Milenković, Murillo, Morato – Yates (C), Anderson – Domínguez, Gibbs-White, Elanga – Hudson-Odoi.
Náhradníci: Miguel – Abbott, Boly, Danilo, da Silva Moreira, J. Silva, Sangaré, Sosa, Toffolo.
Trenér: Nuno Espírito Santo
Rozhodčí: Hooper – Holmes, Long.
V posledních pěti vzájemných zápasech byli dvakrát úspěšnější fotbalisté Aston Villy a dvakrát hráči Nottinghamu. Jeden zápas skončil nerozhodně 1:1.
Domácí z Birminghamu jsou tabulkově horším týmem. Z třiceti zápasů zvládli nasbírat „pouze“ 48 bodů, které jim zajišťují momentálně sedmé místo. Na čtvrtý Manchester City ale ztrácejí jen tři body, v těchto místech je tabulka pouze o pár bodů. Fotbalisté Aston Villy se určitě budou snažit zabojovat o účast v evropských pohárech.
Liga Mistrů
V osmifinále fotbalisté z Birminghamu narazili na Club Bruggy.
První zápas i přes nevýhodu venkovního prostředí vyhráli 1:3. Na 1:2 napomohl vlastní gól obránce Mecheleho. Vítěznou tečku napsal Marco Asensio proměněnou penaltou v 88. minutě.
Druhý zápas si hráči Aston Villy mohli už jen v klidu pohlídat. V 17. minutě dostal červenou kartu Kyriani Sabbe. Ve druhém dějství vstřelil anglický klub tři góly a bylo definitivně rozhodnuto.
Ve čtvrtfinále poměří síly s PSG.
FA Cup
Po výhře nad druholigovým Prestonem je čeká v semifinále Crystal Palace, se kterým se utkají ve Wembley.
V posledních pěti zápasech ligy si vedli následovně:
Brighton 0:3 Aston Villa
Brentford 0:1 Aston Villa
Crystal Palace 4:1 Aston Villa
Aston Villa 2:1 Chelsea
Aston Villa 2:2 Liverpool
Hosté z města v oblasti East Midlands se nacházejí na obdivuhodném třetím místě. Mohou se pyšnit velmi dobrou formou, a to potvrzují i cestou v FA Cupu. Sice posledními třemi zápasy v anglickém poháru prošli až přes penalty, ale jsou teď v semifinále, ve kterém poměří síly s momentálně tabulkově horším Manchesterem City.
Posledních pět zápasů v lize si vedli fotbalisté Nottinghamu následovně:
Nottingham 1:0 Manchester United
Ipswich 2:4 Nottingham
Nottingham 1:0 Manchester City
Nottingham 0:0 Arsenal
Newcastle 4:3 Nottingham
V zápase s Newcastlem sice po šesti minutách hry vedli už 0:1, pak si ale nechali ještě v prvním poločase nastřílet čtyři góly, a toto manko se jim smazat již nepodařilo. Na druhou stranu se týmu od této doby začalo dařit a po cenné remíze s Arsenalem už jen vyhrávají.
V posledních zápasech byl často vidět Anthony Elanga, který svými góly napomáhá týmu k úspěchu.
Nominován byl i do reprezentace Švédska. První přátelské utkání s Lucemburskem jeho tým prohrál 1:0 a Anthony odehrál 61 minut.
O tři dny později sice dostal pouze 20 minut, ale 6 minut po jeho příchodu na hřiště vstřelil gól na 5:0 a jeho tým nakonec vyhrál proti Severnímu Irsku 5:1.