3:0
7:5
7:63
6:2
Jannik Sinner si v neděli zahraje o svůj druhý grandslamový titul v kariéře a první na US Open, když postupuje přes svého kamaráda Jacka Drapera po setech 7:5, 7:6 a 6:2.

První dva sety nabídly výbornou podívanou, Sinner v obou případech zvládl koncovky setů a po dvou a půl hodinách tuhé bitvy šel do vedení 2:0 na sety.

Třetí sada už byla ovlivněna nevolnostmi zlomeného Drapera, z něj odešla veškerá energie a dění na kurtu už byl jen otázkou výsledného skóre, Sinner dovedl třetí set k vítězství 6:2 a může se těšit na nedělní finále proti vítězi druhého semifinále složeného pouze z domácích hráčů, o jeho vyzyvatele si to rozdají Francis Tiafoe a Taylor Fritz.
3:2
4:6
7:5
4:6
6:4
6:1
Američan Taylor Fritz (12.) si podmanil pětisetovou bitvu a postoupil do finále US Open! Ve tři hodiny a 18 minut trvajícím zápase udolal krajana Francese Tiafoa (20.) výsledkem 4:6, 7:5, 4:6, 6:4 a 6:1 a poprvé v kariéře si zahraje o grandslamový titul.

Klíčovým momentem utkání byl gem za stavu 5:4 ve čtvrté sadě, kdy Tiafoe nevyužil vedení 40-15 na vlastním servisu. Fritz nabyl psychické převahy, kterou přetavil ve zcela jednoznačný průběh rozhodujícího dějství.
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
5:7
5:7
Vítězkou letošního ročníku US Open se v New Yorku stala Aryna Sabalenková (2.). Stejně jako před třemi týdny na tisícovce v Cincinnati porazila ve finále domácí Jessicu Pegulaovou (6.), a to za necelé dvě hodiny poměrem dvakrát 7:5. Pegulaová šla v prvním setu po brejku do vedení 2:1, jenže ho nepotvrdila a zakrátko prohrávala 2:5. Následující minuty patřily opět Američance, která vyrovnala na 5:5 a měla na příjmu brejkbol. Sabalenková ho odvrátila a následně sama dějství skrze pátý využitý setbol na příjmu ukončila. Ve druhé sadě měla Sabalenková brejkbol na 4:0. Pegulaová otočila na 5:3 a zdálo se, že finále má namířeno do rozhodujícího dějství. Rodačka z Minsku nicméně zvládla v pravý moment znovu zkoncentrovat síly a ziskem čtyř gemů v řadě vybojovala třetí grandslamový titul.
US Open - štvorhra mužov (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
7:64
Tohle by bylo ode mě z dnešního přenosu vše, děkuji za pozornost a u některých dalších přenosů napočtenou!
Challenger Tulln (Antuka)
2:0
6:4
6:4
Jakub Nicod si na turnaji v rakouském Tullnu o titul nezahraje. V semifinálovém utkání nestačil na zkušenějšího Brita ve dvou setech.

Jan Choinski rozehrál duel ve velkém stylu, rychle odskočil na rozdíl dvou gemů a měl k dispozici další dva brejkboly. Ty však nevyužil a do tempa se pomalu dostal i Jakub Nicod. Po ošetření dokázal český tenista dorovnat stav. Bez další ztráty servisu doputovala první sada až do stavu 4:4, kdy poté Nicod neudržel podání a Choiski si už závěr dokázal pohlídat.

Podobný průběh mělo i druhé dějství. Nicod zvládl dotáhnout ztrátu na 4:4, poté ale sám ztratil servis a Jan Choinski dopodával semifinále do vítězného konce.