6:2
1:6
6:1
6:4
Daniil Medveděv posbíral pouze o jeden vítězný úder méně. Větší rozdíl byl v nevynucených chybách. Rus jich nasekal 57, kdežto Sinner 37. Italovi se mimořádně dařilo na síti, kde uhrál 28 z 33 bodů.
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
4:6
Soupeřkou Karolíny Muchové v semifinále US Open bude Jessica Pegulaová! Domácí tenistka zaskočila světovou jedničku Igu Świątekovou, kterou přehrála 6:2, 6:4. Polka dnes neodehrála dobré utkání. V její hře se objevovaly spíše jen záblesky obvyklé geniality, které ale střídala s hodně lacinými chybami. Pegulaová nastoupila do utkání skvěle a rychle vedla se dvěma brejky 4:0. Ve druhé sadě pak šla do vedení 2:0, ovšem pak také ona poprvé – a naposledy – v utkání ztratila své podání a Świąteková otočila skóre na 3:2. Poté však přišly velké chvíle rodačky z Buffala, která Polku obět brejkla v sedmém gemu setu. Pak už dokázala utkání doservírovat do úspěšného konce.

Jessica Pegulaová tak konečně zrušila své čtvrtfinálové prokletí na grandslamových turnajích. Mezi nejlepší čtyři postoupila po šesti nezdarech.
US Open - čtyřhra žen (Tvrdý povrch)
1:2
5:7
6:4
3:6
Kateřina Siniaková třetí grandslam v řadě neovládne. Deblová šampionka z Roland Garros a Wimbledonu vypadla na US Open v semifinále. Spolu s Američankou Taylor Townsendovou v něm podlehla 5:7, 6:4 a 3:6 Kristině Mladenovicové a Šuaj Čang. V rozhodujícím setu šly turnajové trojky po brejku do vedení 3:2, jenže od té doby už nezískaly ani gem. Do finále tak postoupila nenasazená francouzsko-čínská dvojice, jež si o titul zahraje proti Ljudmile Kičenokové z Ukrajiny a Jeleně Ostapenkové z Lotyšska.
US Open - mix štvorhry (Tvrdý povrch)
0:2
6:70
5:7
US Open zná své první šampiony! Vítězi ve smíšené čtyřhře se stali Italové Sara Erraniová a Andrea Vavassori. Nasazené trojky zdolaly ve vyrovnaném finále za hodinu a půl 7:6(0) a 7:5 americkou dvojici Taylor Townsendová, Donald Young. Na první brejk se čekalo až do jedenáctého gemu. Erraniová s Vavassorim ho na podání nepotvrdili, v tiebreaku ale nepovolili soupeřům ani bod. Ve druhém dějství promarnili favorité vedení 4:1, od stavu 5:5 se však blýskli šňůrou sedmi vyhraných výměn v řadě, díky které se dostali do vedení 6:5 a 40:0. Erraniová s Vavassorim posléze proměnili celkově třetí mečbol a mohli slavit zisk grandslamové trofeje.
Challenger Tulln (Antuka)
2:0
7:68
6:0
Jakub Nicod (337.) přehrál z pozice mírného outsidera ve dvou setech Daniela Masura (294.) z Německa a zahraje si po výhře 7:6(8) a 6:0 na antukovém challengeru v rakouském Tullnu čtvrtfinále. V prvním setu prohospodařil Čech vedení 5:3 a setbol. V tiebreaku pak vedl Nicod 5:2, přesto musel zakrátko postupně odvrátit tři soupeřovy setboly, aby posléze svůj druhý po velkém boji využil. Ve druhém setu už dvacetiletý Čech na dvorci dominoval a v poklidu dokráčel do dalšího kola. Narazí v něm na lepšího z dvojice Topo (GER) – Gachov (RUS).