0:3
13:25
21:25
21:25
Nejproduktivnějším hráčem utkání je Gyorgy Grozer, který si na síti hrál s Argentinci jako kočka s myší, celkem pro svůj tým zařídil 16 bodů. Se 13 body byl výrazný také Karlitzek a 8 bodů uhrál Reichert. Na jihoamerické straně byl nejlepší Conte s 9 body.
3:0
25:11
25:13
25:16
Brazilci splnili roli velkých favoritů, porážejí Egypt jasně 3:0 po setech 25:11, 25:13 a 25:16.

Nejproduktivnějším hráčem byl s patnácti body Darlan Souza, Lucarelli jich přidal 13 a Yoandy Leal 10.

Na druhé straně Mohamed Issa nasbíral 8 bodů a Ahmed Abdelrahman 7.
2:3
20:25
23:25
27:25
25:22
11:15
Je konec! Slovinsko ve skvělém utkání přehrálo Francii 3:2. V první sadě si Slovinci vytvořili náskok a získali set poměrem 25:20. Ve druhém setu Slovinci předvedli parádní obrat a získali jej poměrem 25:23. Ve třetím setu měli Slovinci tři mečboly, ale skvělý obrat pro změnu předvedli Francouzi. Domácí celek navíc ovládl i koncovku čtvrté sady a vynutil si tiebreak. V něm Francie sice vedla, ale Slovinsko zabralo a ovládlo jej 15:11. Slovinci tak ovládnou skupinu A.
1:3
16:25
18:25
25:18
19:25
Američania v poslednom zápase skupiny C na olympijskom volejbalovom turnaji mužov zdolali Japonsko 3:1 na sety, keď ich k víťazstvu nasmerovala jasná dominancia v úvodných dvoch setov. Potom však podobne ako proti Nemecku trochu poľavili a Japonsko ovládlo dôležitý tretí set, ktorým si aspoň zabezpečilo istotu postupu do štvrťfinále, keďže v tabuľke tretích tímov už ich Srbsko nemôže predbehnúť. Američania sa však už vo štvrtom sete vrátili k svojej dominancii a doviedli zápas celkom poľahky do víťazného konca, takže s tromi víťazstvami ovládli skupinu C a zabezpečili si ľahšieho súpera do štvrťfinále. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera!
0:2
18:21
16:21
Zápas o první místo ve skupině dopadl jednoznačnou záležitostí brazilského páru. Evandro s Arthurem podali opravdu nadstandardní výkon a ve dvou setech přehráli české reprezentanty Perušiče se Schweinerem.

Úvodní sada byla velmi dlouho naprosto vyrovnaná. Ani jeden z párů se nedokázal prosadit do vyššího vedení. Až v závěru přišlo představení Evandra na bloku, proti českým útokům a Brazilci tak brali první set.

To v druhém dějství odskočili Jihoameričané hned v úvodu. Pětibodový náskok 10:5 dotáhli až do vítězného konce.

Češi i přes dnešní porážku postupují z druhého místa ve skupině přímo do osmifinále. To je rozděleno do dvou hracích dnů, neděle a pondělí. O soupeřích české dvojice se bude teprve rozhodovat.
1:2
13:21
21:18
9:15
Barbora Hermannová s Marií-Sárou Štochlovou vítězí nad domácím párem Vieiraová, Chamereauová ve třech setech!

Úvodní dějství rozhodla střední pasáž, Češky odskočily na rozdíl čtyř bodů a do závěru ještě svůj náskok dokázaly navýšit. To druhý set byl o poznání vyrovnanější. Hermannová se Štochlovou ztrácely jediný bod pro technickém oddechovém čase, následně ale přišla lehká série soupeřek a šlo se do tiebreaku.

V rozhodujícím setu začaly lépe české reprezentantky. Své vedení však rychle ztratily a musely si brát oddechový čas. Následovala ale série českého dua, které už Francouzky zlomila.

Hermannová se Štochlovou končí v základní skupině C na třetím místě. Na přímý postup do osmifinále to nebude, ale v sobotu ve večerním bloku si zahrají postupové playoff.